Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 
Amunicja jutra dla dzisiejszego żołnierza
Nasza amunicja osiąga gwarantowane efekty
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  
Nasze wyroby są gwarancja osiągnięcia celu
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  
Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 

Aktualności

03-09-2019
MSPO 2019
3.09.2019 rozpoczął się XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W jego ramach możemy zobaczyć prezentację najnowszego sprzętu wojskowego z całego świata. Wydarzeniu towarzyszyć będzie 20. Wystawa Sił Zbrojnych RP, Wystawa Narodowa USA i przelot amerykańskich samolotów. W tegorocznej edycji targów uczestniczy ponad 600 firm z 31 państw, z tego 65 z USA. Targi odwiedzają także przedstawiciele resortów obrony i sił zbrojnych blisko 40 krajów. Impreza potrwa do piątku.

Mesko jak corocznie uczestniczy w tym wydarzeniu. W pawilonie Polskiej Grupy Zbrojeniowej w Hali C przedstawimy naszą ofertę produktową. Prezentujemy amunicję mało i średniokalibrową, rakiety GROM, PIORUN, FENIKS, amunicję czołgową i artyleryjską. Po raz pierwszy prezentujemy nasze najnowsze rozwiązania m.in.:

Wyrzutnię W-48 uzbrojoną w pociski rakietowe 70 mm. Służy ona do zwalczania celów naziemnych i nawodnych o zróżnicowanych charakterystykach odpornościowych np. lekko opancerzone pojazdy, obiekty infrastruktury oraz okręty na powierzchni, wykonywania przejść w polach minowych klasycznych i narzutowych. Istnieje możliwość montażu wyrzutni na różnych nośnikach w tym przyczepach ciągnionych za pojazdami np. typu HMMWV, Honker. Produkt przeznaczony m.in. dla Wojsk Obrony Terytorialnej.

Treningowy Przenośny Przeciwlotniczy Zestaw Rakietowy przeznaczony do przygotowanie strzelca do strzelań bojowych przeciwlotniczymi zestawami  rakietowymi GROM/PIORUN.

Głowica termobaryczna GTB-70 w zestawie pocisku NLPR-70  przeznaczona jest do obezwładniania celów nieopancerzonych lub lekko opancerzonych, oraz niszczenia celów powierzchniowych takich jak: atakujące zgrupowania piechoty, stanowiska ogniowe w ugrupowaniu obronnym  w terenie zurbanizowanym oraz w przestrzeniach zamkniętych (budynki, fortyfikacje, tunele, jaskinie itp. obiekty).

Już pierwszego dnia nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Powrót

Zobacz także