Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 
Nasza amunicja osiąga gwarantowane efekty
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  
Amunicja jutra dla dzisiejszego żołnierza
Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 
Nasze wyroby są gwarancja osiągnięcia celu
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  

Aktualności

17-06-2022
MESKO z dużym kontraktem po targach Eurosatory 2022
Targi Eurosatory to jedna z największych imprez wystawienniczych przemysłu zbrojeniowego na świecie. Wydarzenie odbywa się co dwa lata w Paryżu, gromadząc wystawców z ponad 100 państw. W wydarzeniu biorą udział wszyscy znaczący producenci uzbrojenia oraz szerokie grono odbiorców i branżowych liderów opinii.

Spółki PGZ zaprezentowały w Paryżu rozwiązania obejmujące szerokie spektrum produktów i wyrobów przydatnych na współczesnym polu walki, od systemów obrony przeciwlotniczej przez sprzęt artyleryjski, po indywidualne wyposażenie żołnierza.

Tegoroczne targi w Paryżu już pierwszego dnia przyniosły MESKO S.A. podpisaną na stoisku Ministerstwa Obrony Ukrainy umowę o współpracy pomiędzy Zarządem MESKO, który reprezentowali Marcin Ożóg oraz Przemysław Kowalczuk a Dyrektorem Generalnym Państwowej Firmy "Ukrspecexport" Ukraina Wadymem Nozdrią. Przy podpisaniu umowy obecny był Prezes Zarządu PGZ Sebastian Chwałek oraz Zastępca Ministra Obrony Ukrainy Dynys Szarapow. Umowa dotyczy zarówno współpracy w zakresie dostaw szerokiej gamy amunicji różnych kalibrów jak i realizacji projektów badawczo - rozwojowych prowadzonych przez sygnatariuszy umowy.

- Targi w Paryżu to dobra okazja do spotkań biznesowych z przedstawicielami branży zbrojeniowej z całego świata, co przekłada się na zawieranie nowych umów. Podpisana umowa daje nowe możliwości handlowe, a co za tym idzie wzmocnienie potencjału produkcyjnego oraz tak ważny dla nas rozwój prac badawczo – rozwojowych - powiedział członek Zarządu Marcin Ożóg.

Prawdziwą gwiazdą targów były polskie, przenośne przeciwlotnicze zestawy klasy MANPADS: Grom i Piorun - reklamowane jako produkt spółki MESKO, które już udowodniły swoją skuteczność w boju.

Stoisko MESKO odwiedzili nie tylko przedstawiciele firm zainteresowanych zakupem Pioruna, ale również produkowaną przez spółkę amunicją małokalibrową.

Tegoroczne targi w Paryżu przyniosły wiele obiecujących rozmów handlowych z delegacjami z całego świata m.in.: z Ameryki Południowej, krajów azjatyckich i europejskich.
Powrót

Zobacz także