Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 
Nasza amunicja osiąga gwarantowane efekty
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  
Amunicja jutra dla dzisiejszego żołnierza
Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 
Nasze wyroby są gwarancja osiągnięcia celu
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  

Dane techniczne

Naboje z pociskiem z rdzeniem stalowym M33 BALL przeznaczone są do rażenia celów takich jak: samoloty, śmigłowce, okręty wojenne, pojazdy nieopancerzone i lekko opancerzone oraz umocnienia i budynki.

Naboje snajperskie z pociskiem M33 BALL służą do rażenia celów osłoniętych lekkimi osłonami polowymi z odległości do 2000m, oraz celów nieopancerzonych z odległości do ponad 2000m.


Naboje z pociskiem wielofunkcyjnym MP NM 140 są przeznaczone do precyzyjnego rażenia celów takich jak: samoloty, śmigłowce, okręty wojenne, pojazdy nieopancerzone i lekko opancerzone oraz umocnienia i budynki. Efekt rażenia pociskiem MP NM140 jest kombinacją efektu uderzeniowego, odłamkowego i zapalającego.

Naboje z pociskiem wielofunkcyjnym smugowym MP-T NM160 są  przeznaczone do ułatwienia wstrzeliwania do celów ruchomych (samoloty, śmigłowce, okręty wojenne, pojazdy nie opancerzone i lekko opancerzone), wskazywania celi (umocnienia i budynki), określania toru lotu pocisku. Efekt rażenia pociskiem  MP-T NM160 jest  kombinacją efektu uderzeniowego, odłamkowego i zapalającego.

Naboje z pociskiem przeciwpancernym AP-S NM173 są przeznaczone do rażenia celów takich jak: samoloty, śmigłowce, okręty wojenne, pojazdy nie opancerzone i lekko opancerzone oraz umocnienia i budynki na max. odległość 1200 m. Efekt rażenia pociskiem AP-S NM173 jest  kombinacją efektu uderzeniowego i odłamkowego.

Naboje z pociskiem specjalnym ze smugaczem SG-T przeznaczone są do ćwiczeń w jednostkach wojskowych.


Naboje z pociskiem o zmniejszonym zasięgu ze smugaczem RR-T przeznaczone są do prowadzenia szkolenia na strzelnicach o ograniczonym obszarze.


 

Naboje 12,7x99 służą do strzelania z:
  • karabinu maszynowego kal. 12,7 systemu Browning;
  • wielkokalibrowego karabinu wyborowego 12,7 TOR;
  • innych karabinów przystosowanych do tej amunicji.
karta katalogowa produktukarta katalogowa produktu