Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 
Amunicja jutra dla dzisiejszego żołnierza
Nasza amunicja osiąga gwarantowane efekty
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  
Nasze wyroby są gwarancja osiągnięcia celu
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  
Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 

Dane techniczne

Naboje z pociskiem z rdzeniem stalowym M33 BALL przeznaczone są do rażenia celów takich jak: samoloty, śmigłowce, okręty wojenne, pojazdy nieopancerzone i lekko opancerzone oraz umocnienia i budynki.

Naboje snajperskie z pociskiem M33 BALL służą do rażenia celów osłoniętych lekkimi osłonami polowymi z odległości do 2000m, oraz celów nieopancerzonych z odległości do ponad 2000m.


Naboje z pociskiem wielofunkcyjnym MP NM 140 są przeznaczone do precyzyjnego rażenia celów takich jak: samoloty, śmigłowce, okręty wojenne, pojazdy nieopancerzone i lekko opancerzone oraz umocnienia i budynki. Efekt rażenia pociskiem MP NM140 jest kombinacją efektu uderzeniowego, odłamkowego i zapalającego.

Naboje z pociskiem wielofunkcyjnym smugowym MP-T NM160 są  przeznaczone do ułatwienia wstrzeliwania do celów ruchomych (samoloty, śmigłowce, okręty wojenne, pojazdy nie opancerzone i lekko opancerzone), wskazywania celi (umocnienia i budynki), określania toru lotu pocisku. Efekt rażenia pociskiem  MP-T NM160 jest  kombinacją efektu uderzeniowego, odłamkowego i zapalającego.

Naboje z pociskiem przeciwpancernym AP-S NM173 są przeznaczone do rażenia celów takich jak: samoloty, śmigłowce, okręty wojenne, pojazdy nie opancerzone i lekko opancerzone oraz umocnienia i budynki na max. odległość 1200 m. Efekt rażenia pociskiem AP-S NM173 jest  kombinacją efektu uderzeniowego i odłamkowego.

Naboje z pociskiem specjalnym ze smugaczem SG-T przeznaczone są do ćwiczeń w jednostkach wojskowych.


Naboje z pociskiem o zmniejszonym zasięgu ze smugaczem RR-T przeznaczone są do prowadzenia szkolenia na strzelnicach o ograniczonym obszarze.


 

Naboje 12,7x99 służą do strzelania z:
  • karabinu maszynowego kal. 12,7 systemu Browning;
  • wielkokalibrowego karabinu wyborowego 12,7 TOR;
  • innych karabinów przystosowanych do tej amunicji.
karta katalogowa produktukarta katalogowa produktu