Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 
Nasza amunicja osiąga gwarantowane efekty
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  
Amunicja jutra dla dzisiejszego żołnierza
Jakość i niezawodność w każdej sytuacji
Przywiązujemy wiele uwagi i staranności do produkcji naszych wyrobów, aby osiągnąć jak najlepszą jakość . 
Nasze wyroby są gwarancja osiągnięcia celu
Nasi użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie skutecznych efektów działania naszych wyrobów.  

Zarząd

Elżbieta Śreniawska 
Prezes Zarządu
Dyrektor Grupy Amunicyjno-Rakietowej
Absolwentka Wydziału Przemysłu na kierunku ekonomika i organizacja produkcji Akademia Ekonomiczna w Katowicach,  wieloletni wykładowca akademicki z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, analiz ekonomicznych, ekonomiki transportu oraz organizacji i zarządzania.
Pracowała wiele lat w spółkach prawa handlowego na stanowiskach: głównego księgowego  dyrektora ekonomicznego, zajmując się głównie organizacją pracy i nadzorem nad pionem finansowo- ekonomicznym. Przygotowywała i wprowadzała do realizacji programy restrukturyzacyjne, biznesplany dla spółek i innych podmiotów.
Ostatnie 14 lat pracowała w MPK sp. z o.o. w Kielcach, od marca 2009 r na stanowisku Prezesa Zarządu Dyrektora Naczelnego do chwili obecnej.


dr inż. Przemysław Kowalczuk
Członek Zarządu ds. Rozwoju


Doświadczony menedżer, absolwent Wojskowej Akademii Technicznej oraz Politechniki Warszawskiej.
Ukończył studia Executive MBA na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie / Apsley Business School of London.
Od roku 2016 pełni funkcję Prezesa Zarządu Wojskowych Zakładów Elektronicznych S.A. przekształcając profil spółki
z zakładu remontowego do nowoczesnego przedsiębiorstwa rozwijającego technologię rakietową. We wcześniejszym okresie, od roku 2012 pracował w zakładach PIT-RADWAR, m.in. jako z-ca Dyrektora Biura Systemów Obrony Przeciwlotniczej i Przeciwrakietowej współtworząc program „Tarcza Polski”. W latach 2002–2012, wykładowca akademicki na Politechnice Warszawskiej oraz Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. 


Marcin Ożóg
Członek Zarządu

Przedstawiciel Załogi w Zarządzie Spółki. Jest pracownikiem MESKO S.A. od 1999r. ostatnio na stanowisku Zastępcy Dyrektora Dywizji Amunicji Małokalibrowej i Średniokalibrowej, wcześniej Kierownik Marketingu oraz Działu Strategii Spółki.
Ukończył studia wyższe na kierunku Zarządzanie i Marketing Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz studia na kierunku Technologia Chemiczna na Politechnice Wrocławskiej. Ponadto jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie na kierunku Psychologia Wpływu i Komunikacja Perswazyjna w Biznesie i Przywództwie. Ma zdany egzamin państwowy dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz kierowaniu projektami.